سلام

یک مسئله‌ای هست که همیشه همه میگن اونم این که زمان خیلی ارزشمنده و گاهی چند دقیقه زمان مهم تر از چند ساله. این مطلب کمک میکنه از این چند دقیقه ها تو زندگیت زیاد درست کنی.

چرا اکثر بچه ها با شیمی مشکل دارن؟ جوابش سادس: چون شیمی رو خوب تدریس نمیکنن. شیمی رو با سختی درس میدن، در صورتی که شیمی رو میشه خیلی جذاب درس داد.

من تو اینترنت خیلی میگردم و دوست دارم به بچه‌ های کنکوری کمک کنم تا بتونن تو درسای کنکورشون بیشتر موفق باشن. کمکشون کنم که اشتباه های من رو تکرار نکنن.

همینجور که تو اینترنت میگشتم یک ویس از یک استادی نظر من رو به خودش جلب کرد.

تو این ویس اومده بودن از اینکه

یادگیری درس شیمی چه اصولی داره صحبت کرده بودن.

من این مطلب رو براتون بالا لینک کردم تا خود ویس رو گوش بدین چون هر حرفی من بزنم ایشون تو ویس کامل ترش رو گفتن.

ولی در کل میان میگن شیمی رو فرمولی یاد نگیرین یعنی به این اساتیدی که میان روش های خاص برای حل سوالات ارائه میدن توجه نکنین و دفت کنین که اون روش های خاص برای حل همه سوالات مناسب نیستن. یکی از مشکلات ما زمان کنکورمون همین بود که همه میومدن یکسری سوالات خاص پیدا میکردن و با روش های اسون حلش میکردن و به جواب درست هم میرسیدن. اما اون روش برای بقیه سوال های مشابه کارامد نبود و بچه ها نمیتونستن بقیه سوالارو حل کنن

توصیه میکنم حتما برین و اون ویس رو گوش بدین تا دستتون بیاد بهتره چیکار انجام بدین.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها